VCC certyfikat
Dodaj komentarz

Certyfikat VCC inaczej Vocational Competence Certificate jest to ujednolicony system certyfikacji i kwalifikacji zawodowych, które zostały uzyskane oprócz kształcenia formalnego. Pomysł na VCC uformował się w 2007 roku. Był wynikiem obserwacji wielu zmian jakie zachodzą na rynku pracy i potrzeby syntezy wiedzy i umiejętności wraz z przedsiębiorstwami na światowym rynku pracy.

usuwanie zmarszczek pod oczami
Dodaj komentarz

Zawód chirurga plastycznego wielu osobom wydaje się bardzo atrakcyjny, ponieważ gwarantuje wysokie zarobki, a sama praca jest bardzo ciekawa. Aby jednak zostać chirurgiem plastycznym, trzeba posiadać odpowiednie kwalifikacje, które umożliwią swobodne wykonywanie tego zawodu. Jeżeli zastanawiasz się nad pracą w branży medycznej i szukasz odpowiedzi na pytania: "co należy do obowiązków chirurga plastycznego?" czy "ile zarabia chirurg plastyczny w Polsce?" to dobrze trafiłeś. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące pracy chirurga plastycznego. 

Kierowca Uber Kraków
Dodaj komentarz

Niestabilna sytuacja na rynku pracy sprawia, że wiele osób nie jest pewna swoich zarobków oraz miejsca pracy. Rosnąca inflacja sprawia, że coraz więcej pieniędzy potrzebne jest nam na godne życie, a nie w każdej branży obecnie można dobrze zarobić. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się praca na taksówce. Obecnie platformy takie jak Uber pozwalają zarabiać naprawdę duże pieniądze przy elastycznym czasie pracy. Zostanie kierowcą Ubera nie jest trudnym zadaniem, a stale rozwijający się rynek w tej gałęzi sprawia, że zarobki kierowców cały czas idą do góry. Jeżeli więc szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy, to zainteresuj się pracą na taksówce. 

Najlepsze oferty
Dodaj komentarz

Znalezienie odpowiedniej firmy do podjęcia współpracy nie jest prostym zadaniem. Na rynku istnieje wiele przedsiębiorstw, które nie są godne zaufania. Dodatkowo firma, z którą podejmiemy współpracę, powinna spełniać wszelkie nasze zapotrzebowania. Musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czego od niej oczekujemy i co możemy jej dać w zamian. W tym artykule przybliżymy Ci bliżej gdzie i jak można szukać firm do współpracy. 

Hotel Estera
Dodaj komentarz

Prawidłowe przygotowanie podróży służbowej nie jest łatwym zadaniem, ponieważ trzeba zaplanować dokładnie wiele elementów, aby przebiegła prawidłowo. Delegacje różnego rodzaju są na porządku dziennym w wielu firmach, dlatego dobrze jest posiadać wiedzę, na temat ich umiejętnej organizacji. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, jak zorganizować podróż służbową dla pracowników. W poniższym wpisie podpowiemy Ci, jak należy zacząć przygotowania, by wszystko przebiegło sprawnie i po naszej myśli. 

Kursy arteterapii
Dodaj komentarz

Arteterapia stała się tak popularna, że obecnie należy do najpopularniejszych form terapii. Umożliwia ona wielu osobom wyrazić swoje emocje w inny sposób niż przez słowa. Metoda ta pozwala na nowo odkrywać u człowieka wewnętrzne emocje, co może być pomocne przy leczeniu różnych schorzeń psychicznych. W tym artykule spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak można zostać arteterapeutą.