Skip to main content

Manicure hybrydowy

Nie bez powodu mówi się o tym, iż zadbane dłonie są wizytówką kobiety. Chodzi tutaj zarówno o to, że skóra powinna być zadbana, nawilżona i wypielęgnowana, a paznokcie również powinny być odpowiednio zadbane. Oczywiście mogą być tylko równo przycięte i spiłowane, jednak wtedy wyglądają tylko estetycznie, a nie atrakcyjnie i pięknie.

salon urody

Minicure w salonie kosmetycznym

Aby kobiece dłonie prezentowały się naprawę efektownie wykonuje się manicure. Pod tym względem jest szereg różnych możliwości. Można potraktować paznokcie zwykłym lakierem samodzielnie, bądź też można nawet w domu wykonać manicure hybrydowy, który jest hitem ostatnich lat. O ile nie ma przeciwwskazań do tego, aby samodzielnie w domu robić manicure to jednak nie ma się co oszukiwać, że uzyskany w warunkach domowych efekt będzie chociażby porównywalny z tym, który otrzymuje się korzystając z usług profesjonalisty w salonie kosmetycznym.

 

manicure hybrydowyManicure w salonie kosmetycznym jest nie tylko bardziej efektowny, dokładny, ale przede wszystkim jest on znacznie bardziej trwały. Ma to ogromny wpływ, gdyż jeśli lakier okaże się nietrwały to nie zadowoli nas nawet najlepszy efekt.

manicure w salonie kosmetycznymManicure hybrydowy zyskał na przestrzeni ostatnich lat niesamowitą sławę. Trudno się dziwić, że coś w najbliższym czasie jest mu w stanie zagrozić. W końcu chyba każda kobieta w dzisiejszych czasach marzy o tym, aby mieć zawsze ładne i zadbane paznokcie bez większego wysiłku. Lakier hybrydowy jest właśnie takim rozwiązaniem. Jest on dosyć trwały, jednak to ile trzyma się na paznokciach w dużej mierze zależy od tego, jak obchodzimy się z nim na co dzień, a także od tego w jaki sposób oraz przy użyciu jakich kosmetyków on został wykonany.

Właśnie dlatego tak ważne jest, aby manicure hybrydowy robić u profesjonalisty w salonie urody. Jest to niemal gwarancja jakości i trwałości. Ponadto używa się tam dobrych i profesjonalnych kosmetyków. Przestrzeganie wszystkich zasad podczas nakładania i zdejmowania lakieru hybrydowego powoduje, że jest on bezpieczny i nie powoduje zniszczenia paznokci.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Tak naprawdę, aby wykonać manicure hybrydowy wystarczą odpowiednie produkty oraz lampa UV, przy pomocy której wszystko należy utwardzić, aby lakier wystarczająco długo się trzymał.

Oczywiście te produkty można mieć w domu, jednak osoby, które pracują w takim miejscu, jak salon urody przeszły liczne kursy i szkolenia, a także mają ogromne doświadczenie. "Wykonywana w salonie kosmetycznym hybryda jest bardzo trwała, efektowna, a także bezpieczna dla naszych paznokci. Ponadto aplikacja odbywa się zgodnie z zachowaniem higieny i ostrożności, co również jest niesamowicie ważne. Wygląd jest oczywiście ważny, ale również należy troszczyć się o zdrowie i bezpieczeństwo" mówi Paulina z Salonu urody Cleo w Krakowie.

Dzięki dobrze wykonanemu manicure hybrydowemu paznokcie mogą wyglądać doskonale nawet do około miesiąca. Dobrze wykonanej hybrydzie nie straszne są domowe obowiązki, czy nawet niektóre detergenty. Najczęściej ktoś zjawia się w salonie, kiedy zauważa znaczny odrost, bądź znudziły mu się dotychczasowe paznokcie i chciałby coś nowego.

Przypisy:
1. Manicure hybrydowy: http://www.studiourodycleo.pl/oferta/manicure-i-pedicure

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Treningi z trenerem personalnym są o tyle fajne, że nie tylko dobiera pod nas indywidualnie ...
Większości osób wydaje się, że do chirurga plastycznego idzie się wtedy, kiedy coś nam się ...
Oj, dopiero teraz dowiedziałam się o tym, kim jest event planner i muszę przyznać, że ...
Niewiele mi zostało do ukończenia studiów na AWF i myślę właśnie nad rozpoczęciem pracy jako ...
Bardzo poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem treningów personalnych. Próbowałam już z siłownią, ale motywacja do ...