Skip to main content

Praca w komisie samochodowym

1 komentarz

Twoje pasje, to motoryzacja i handel? Praca w komisie samochodowym jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli akurat szukasz pracy, a zarazem  jesteś fanem motoryzacji pasjonują i Cię przeróżne samochody, to powinieneś rozważyć pracę jako sprzedawca aut używanych w komisie samochodowym.  Praca w komisie samochodowym jest czymś interesującym, jeżeli lubisz samochody, znasz się na nich, a także masz smykałkę handlowca. W takiej branży ważne jest, abyś potrafił mówić w taki sposób, aby Twoje słowa i argumenty trafiały do potencjalnego klienta. 

skup aut uzywanych

Musisz znać swój produkt

Praca w komisie samochodowym wymaga od Ciebie znajomości marek aut- najlepiej wszystkich. Nie możesz ograniczyć się tylko do znajomości marek typu Mercedes, BMW, Ford czy Volkswagen. Jako sprzedawca aut używanych musisz znać się chociaż na podstawowej naprawie, przynajmniej niewielkich szkód. Jeżeli chcesz pracować jako sprzedawca aut używanych dobrze będzie, jeżeli będziesz miał doświadczenie w handlu, a najlepiej gdyby praca w komisie samochodowym nie byłaby Ci już obca. Sprzedaż samochodów używanych, to przyjemna praca, które lubią spędzać czas na rozwijaniu swojej wiedzy z zakresu motoryzacji, a także technik i sztuk handlu.

Praca w komisie samochodowym, także dla kobiet

Praca w komisie samochodowym kojarzy się głównie z pracą dla mężczyzn, ale kobiety, które interesują się motoryzacją również coraz częściej pojawiają się na stanowisku sprzedawcy aut używanych. Często Panie jako sprzedawczynie potrafią łatwiej i szybciej sprzedać samochód aniżeli doświadczeni handlowcy aut płci męskiej. Wymogiem koniecznym do pracy w autokomisie jest posiadanie prawo jazdy przynajmniej kategorii B. Mile widziane są również inne uprawnienia. Ważne, abyś był dobrym kierowcą, aby z jak najlepszej strony pokazać i zareklamować sprzedawane auto.

skup aut

Znajomość technik sprzedaży

Sprzedaż samochodów używanych, to przyjemna praca dla osób, które lubią spędzać czas na rozwijaniu swojej wiedzy z zakresu motoryzacji, a także technik i sztuk handlu. Sprzedaż samochodów używanych, to ciągłe namawianie klienta do kupna czegoś, co nie jest już nowe i często nie jest w 100% sprawne. Często musisz koloryzować rzeczywistość. Zachwalać jakość silnika, hamulców, akumulatora, nawet jak nie są najwyższej jakości. Musisz zwracać uwagę na wiele zalet samochodu nawet, jeżeli nie zgadzasz się z tym co mówisz. Taka już natura pracy w handlu i usługach. 

Sprzedaż samochodów używanych

Sprzedaż samochodów używanych jest bardzo popularna w internecie, a także  w gazetach motoryzacyjnych. Mimo to, jednak to komisy z autami cieszą się największą popularnością wśród klientów. Ma to związek z szybką i bezpieczną sprzedażą auta przez pośrednika z komisu samochodowego. Przykładem jednego z nich jest: Pol-Cars Skup Aut Za Gotówkę; ul. Tysiąclecia 70 84-230 Rumia; Tel: 505 233 303. W każdej chwili możesz wejść na stronę takiego skupu i zorientować się jak taka praca mniej więcej wygląda. Pamiętaj, że jako fan motoryzacji i handlu powinieneś spełniać swoje marzenia!

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.