1 komentarz

Aby mieć piękne włosy, z całą pewnością trzeba dobrze o nie dbać. Czasem zwykła pielęgnacja nie wystarcza, ponieważ nasze włosy są bardzo osłabione. Wtedy konieczna jest wizyta u trychologa. Taka wizyta nie jest zbyt droga, a może pomóc nam w poprawieniu kondycji  naszych włosów. Może robimy coś złego i używamy produktów, które szkodzą naszym włosom. Może też jesteśmy na coś uczuleni i nie zdajemy sobie z tego sprawy. 

włosy po wizycie u trychologa w Derm-estetyka

Kim jest trycholog

Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak z Twoimi włosami i skórą głowy koniecznie skonsultuj się ze specjalistą. Trycholog to lekarz od włosów, który jest w stanie nam pomóc. Na pewno zainteresuje się produktami, których używamy do codziennej pielęgnacji. Lekarz podchodzi do sprawy profesjonalnie i dobiera odpowiednią terapię aby nasze włosy były w najlepszej kondycji. Z całą pewnością może zapytać również o naszą dietę, ponieważ to co jemy ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie, ale również na stan naszej skóry, a także na strukturę włosów, dlatego poprawienie diety jest niesamowicie ważne. Jedzenie warzyw i owoców sprawia, że włosy są silniejsze, a także odżywione i nie przetłuszczają się.

Cebulki włosowe

Trycholog z całą pewnością oceni stan skóry naszej głowy, sprawdzi czy nie mamy łupieżu, lub innego problemu, który wymaga leczenia. Lekarz sprawdzi czy cebulki naszych włosów są w dobrym stanie. Jeżeli są osłabione, z całą pewnością będzie szukał przyczyny i przepisze nam preparaty, które będą mogły poprawić ich kondycję. Potwierdziła to także Trycholog - Magdalena Czwartek z gabinetu Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna znajdującego się na ul. Stefana Batorego 7/35, 81-366 Gdynia; Tel: 500 430 484, która powiedziała, że "Zdrowe cebulki to podstawowy warunek, który należy spełnić, jeżeli marzymy o pięknych i zadbanych włosach."

kodycja włosów po wizycie u Trychologa w Derm-Estetyka

Odpowiednia pielęgnacja

Odpowiednia pielęgnacja jest w stanie poprawić stan naszej skóry oraz naszych włosów. Możemy w tym celu stosować różne domowe maseczki, na przykład z jajka, które sprawią, że nasze włosy będą mieć więcej blasku. Witaminy dla naszych włosów są niesamowicie ważne. Odżywiają skórę głowy, z której to przecież wyrastają nasze włosy. Lekarz od włosów najpewniej dobierze nam odpowiednią pielęgnację, dobraną w zależności od rodzaju naszych włosów, ktra sprawi, że nasze włosy będą rosnąć o wiele szybciej niż przedtem. Taka terapia jest bardzo ważna dla włosów. W ten sposób możemy na prawdę wiele zyskać. Osoby, które skorzystały z wizyty u trychologa są na prawdę bardzo zadowolone. Lekarz dobrał odpowiednią pielęgnację, która w kilka tygodni sprawiła, że ich włosy wyglądały rewelacyjnie. 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Patrycja W. · 5 miesięcy temu
    Miałam ogromne problemy z łojotokowym zapaleniem skóry — oprócz czerwonych plam i łuszczącej się skóry zaczęły wypadać mi włosy.😕 Odwiedziłam wielu lekarzy, w tym kilku dobrych dermatologów, lecz te wizyty na nic się nie zdały. Koleżanka podsunęła mi pomysł o wizycie u trychologa! Przyznaję, że nie miałam pojęcia, że taki specjalista istnieje! 😳 Od 2 lat jestem wolna od ŁZS i ani razu nie miałam nawrotu choroby! Trycholog pomógł mi dobrać odpowiednią kurację lekami i pielęgnację skóry głowy. Żałuję, że nie poszłam do niego na samym początku!