1 komentarz

Aku Tools jest prężnie rozwijającą się firmą dystrybuującą narzędzia, elektronarzędzia i artykuły BHP takich firm jak Milwaukee, Ryobi, Snickers, Kińczyk, Stanley, 3M czy Knipex.  Oferta firmy skierowana jest zarówno dla klientów hurtowych jak i detalicznych, a zespół Aku Tools to osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedza branżową. Dzięki stałej współpracy ze znaczącymi producentami i importerami wyżej wymienionych branży Aku Tools może zaoferować swoim klientom wszelkie nowości rynkowe oraz produkty wpisujące się w najświeższe trendy i techniki budowlane oraz montażowe.

Praca jako przedstawiciel handlowy AKU Tools - elektronarzędzia i narzędzia ręczne to szansa na pracę w firmie, której nadrzędnymi wartościami są rzetelność, terminowość, wiarygodność, partnerska współpraca z klientem oraz najwyższa jakość usług. Głównym zadaniem każdego pracownika Aku Tools jest odnalezienie nawet najbardziej nietypowego produktu poszukiwanego przez klienta i propozycja jak najkorzystniejszej oferty, tak by zdobyć pozycję dostawcy pierwszego wyboru.  

Do zadań przedstawiciela handlowego firmy Aku Tools należy, przede wszystkim budowanie i utrzymywanie stałej relacji z aktualnymi kontrahentami raz pozyskiwanie nowych klientów. Bardzo ważnym aspektem tej pracy jest dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz dokładanie wszelkich starań do realizacji założonych celów jakościowych i sprzedażowych. Przedstawiciel handlowy Aku Tools jest również zobowiązany do prowadzenia negocjacji handlowych z kontrahentami, w celu ustalenia jak najbardziej korzystnych warunków współpracy.

Firma Aku Tools oczekuje od przyszłych pracowników:

 • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w branżach takich jak narzędziowa, metalowej, hydraulicznej, elektrycznej lub budowlanej,
 • Wykształcenia średniego lub wyższego,
 • Prawo jazdy kat. B,
 • Umiejętności sprzedażowych oraz negocjacyjnych
 • Doskonałej organizacji pracy i nastawienia na wysokie wyniki sprzedażowe,
 • Zorientowania na sukces i chęci do pracy,
 • Samodzielności, zaangażowania, inicjatywy oraz aktywności,

Mile widziana jest również  znajomość lokalnego rynku narzędzi ręcznych, artykułów metalowych oraz materiałów budowlanych. Wszystko to, po to, by zapewnić klientom najwyższy poziom świadczenia usług i fachową wiedze w dziedzinie narzędzi, elektronarzędzi oraz artykułów BHP.

W zamian za spełnienie wysokich wymagań stawianych przez firmę, Aku Tools oferuje swoim pracownikom następujące korzyści:

 • Przejrzystą umowę o pracę, respektująca wszelkie prawa zamieszczone w Kodeksie Pracy,
 • Możliwość współpracy w stale rozwijającej się firmie o nieposzlakowanej opinii i renomie,
 • Współpracę z wysoko wykwalifikowanym i pomocny zespołem,
 • Wynagrodzenie w systemie opartym o osiągane wyniki: podstawa + prowizja od sprzedaży + premie wynikowe i motywacyjne,
 • Wsparcie merytoryczne w razie wszelkich wątpliwości związanych z kwestiami około sprzedażowymi,
 • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych przez firmę zadań, czyli samochód służbowy raz telefon komórkowy.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
  Wojtek · 1 miesięcy temu
  Brzmi ciekawie i zachęcająco! Trafiłem tutaj przypadkiem... Jednak może praca jako przedstawiciel handlowy Aku Tools to oferta dla mnie? Muszę bardziej zorientować się w temacie — póki co wszystko wygląda bardzo obiecująco 😄